Meta e Berisha S’PËSUAN gjë, Telefonuesja AKUZON:”Pse duan të dënojnë një djalë FLORI si Tahiri”

4 Korrik, 10:07

Një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte akuza të ashpra për ata që duan të dënojnë ish-ministrin Saimir Tahiri. Zonja tha se ai është djalë flori që ka punuar shumë ndërsa Meta e Berisha që janë kapur me prova nuk janë dënuar.

Programe të tjera

Shiko të gjitha