Meta si Berisha, shpërfill Shtetin për çështjen e sigurisë ditën e samitit të BE në Tiranë: Më 6 dhjetor në Bulevard, vetëm Rama cenon sigurinë

29 Nëntor 2022, 12:47 | Përditesimi i fundit: 2022-11-29 16:03:21

Sali Berisha dhe Ilir Meta duket se po shpërfillin shtetin sa i takon një çështje shumë të rëndësishme, sigurisë kombëtare në një ditë historike për Tiranën, kur do të mbahet samiti BE-Ballkani Perëndimor.

Kategori të tjera