Mjekja: Fruta e perime në fytyrë? Dakord! Por harrojini maskat në kushte shtëpie

15 Prill 2020, 11:59

Në një lidhje skype në emisionin “Rreze Dielli” mjekja dermatologe Vjoleta Dajci shprehet se dëmtimi I lëkurës nga larja e shpeshtë e fytyrës nuk mund të trajtohet me maska në kushte shtëpie. Edhe pse për të është e pranueshme vendosja e frutave dhe perimeve në fytyrë është e pranueshme, por maskat në shtëpi jo gjithmonë japin rezultatet që kërkojmë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha