'Mos e shit nderin dhe dinjitetin për para bija e babait”/ Mesazhi drithërues i prindërve për 19-vjeçaren e larguar nga shtëpia

14 Shtator, 19:29

Emisioni “Pa Gjurmë” risjell këtë pasdite historinë e 19-vjeçares Venera Gjolena, e cila u zhduk nga shtëpia e saj në fshatin Vojanik të Beratit, duke lënë në gjumë bashkëshortin dhe djalin. Të premten e kaluar, vajza dërgoi një video-mesazh dhe nuk pranoi të rikthehet në familje, duke pretenduar se ndihej e frikësuar, pasi ishte prej vitesh e dhunuar nga bashkëshorti. Këtë të hënë, prindërit e saj nëpërmjet ekranit të Report Tv i dhanë një tjetër mesazh prekës vajzës së tyre me shpresen se ajo do i ndiqte nëpërmjet ekranit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha