Ndaloi se kënduari dhe i dha një të pastrehu nga lekët që kishte mbledhur, këngëtarja britanike fiton zemrat e publikut me talentin dhe veprimin e saj

13 Nëntor 2021, 16:32 | Përditesimi i fundit: 2021-11-14 09:29:19

Liv Harland, një këngëtare britanike 23-vjeçare jo vetëm që po fiton zemrat e publikut me zërin e saj mbresëlënës, por edhe me veprimin e saj të vogël në dukje por të madh në esencë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha