Ndodh e papritura në emision, qytetari telefonon dhe …: Jam në punë, të marr më vonë

13 Maj, 10:14

Një episod i papritur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri mik i programit telefonoi për të folur për temën e ditës dhe më pas një pauze disa sekondëshe ku dëgjohej një zhurmë tha: Andi jam në punë, të marr më vonë. Ndiqeni çfarë ndodhi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha