Nëna 19-vjeçare braktis në gjumë burrin e foshnjën, familjarët: Na vodhi paratë! ‘Pa Gjurmë’ sjell dëshminë e djalit me të cilin la takim

9 Shtator 2020, 19:09

Braktis djalin e mitur dhe vendos të largohet, 19-vjeçarja nga Berati, Venera Gjolena u zhduk më 17 gusht të këtij viti. Pas denoncimit që familjarët bënë në emisionin ’Pa Gjurmë’, në Report TV, në kërkim të së resë, vjen edhe dëshmia e parë, ajo e personit me të cilin Venera la takim një ditë pasi u arratis nga dritarja e banesës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha