Nga plani i strehimit social te çlirimi i trafikut, Sako prezanton projektet më të rëndësishme që u nevojiten qytetarëve të Durrësit

29 Prill, 21:45

Nga Eco Park, aty ku zhvilloi intervistën për Report Tv, Sako u ndal te çështjet më të rëndësishme të qytetit që sipas saj po marrin vëmendjen maksimale nga bashkia.

“Ajo që ka nevoja qyteti i Durrësit të paktën nga feedback që marr nga takimet që zhvilloj me qytetarët është pjesa e banesave sociale, do të ndërhyjmë më një projekt dhe realizim konkret ne mandatin që na pret, ka shumë familje dhe çifte të reja, familje në nevojë nuk kanë kushte ekonomike për të blerë banesë dhe që drejtohen në bashki për strehim social, është në planin e mandatit që vjen për ta realizuar këtë”- u shpreh Sako.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha