Nga rruga si shkrimtar, poetët e rinj si dhe vizioni për të ardhmen…, Albatros Rexhaj rrëfehet për Report Tv: Kush mundet të më kritikoj mua?

17 Tetor, 16:22

“Askush nuk mundet  të  kritikoj krijimtarinë time”, kështu është shprehur  Shkrimtari Kosovar, Albatros Rexhaj, në një intervistë në Report Tv, me gazetarin Ermal Qori,  teksa është ndalur të krijimtaria  e tij artistike. Me disa universitete, Rexha shprehet se askush, poshtë formimit të tij professional, nuk mundet të kritikojë krijimtarinë e tij letrare:’

“Unë kam 3 fakultete, 2 tituj master, kandidat për doktor, jam botuar në moshën 24 vjeçare nga “Corriere della Sera”, tani kush mundet të më kritikoj mua?” shprehet ai.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha