Ngjyra, pranverë dhe art, ja çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të festivalit më të madh të filmit në Cannes

18 Korrik, 20:09 | Përditesimi i fundit: 2021-07-18 18:12:50

Pas 1 viti pushim, festivali më i madh i filmit është rikthyer së bashku me yjet, të cilët falën kombinimet dhe veshjet e tyre më të veçanta në tapetin e kuq.

Me ngjyrat e pranverës dhe shumë art, në tapetin e kuq shkëlqeu aktorja 63-vje çarja, Sharon Stone në fustanin e saj lejla të Dolce and Gabbana!

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha