N’kohë- Arbana Osmani dhe këngëtarët, aktorja realizon imitim perfekt… (20 maj 2023)

20 Maj, 20:27 | Përditesimi i fundit: 2023-05-27 18:19:08

Nga imitimi i Arbana Osmanit dhe personazheve televiziv, te këngëtarët më në zë, aktorja Odisela Balla vjen ndryshe në emisionin N’kohë me gazetarin Ermal Qori.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha