N’kohë- Arrestohet këngëtari Naim Abazi? Sekretet e shumta të jetës personale dhe profesionale… (08 prill 2023)

8 Prill, 20:57

Në Prishtinë me Naim Abazin. Nga emisioni te sekretet e këngës folklorike. Një intervistë me këngë e humor me gazetarin Ermal Qori

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha