N’kohë-Kandidat për kryebashkiak? Një gotë me Dash Shehin, memet dhe sekretet e tij (11 mars 2023)

11 Mars, 20:32

 

Nga politika te familja, Dashamir Shehi ftohet për një gotë nga gazetari Ermal Qori. Humor, memet dhe etiketimi “ daja”, një intervistë e sinqert në emisionin “N’kohë”Show less

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha