N’kohë-Tentativë për rrëmbim dhe prapaskenat e koncerteve, Irini Qirjako vjen ndryshe (11 shkurt 2023)

11 Shkurt 2023, 20:53

Me 43 vite karrierë, këngëtarja popullore Irini Qirjako rrëfen gjithçka në emisionin N’kohë në Report Tv. Mes batutave dhe interpretimit të këngëve live, Qirjako vjen ndryshe në intetvistën e gazetarit Ermal Qori!