NUK është Basha, telefonuesi NXJERR në emision emrat e TRE demokratëve që e MUNDIN Ramën

13 Korrik, 10:22 | Përditesimi i fundit: 2020-07-13 10:25:23

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një i moshuar tha se me Bashën në krye PD nuk e mund dot Ramën. I pyetur nga moderatori Andi Kapxhiu se kush duhet të jetë në krye të opozitës që ta mundë Edi Ramën zotëria nxorri tre emra të cilët janë: Majlinda Bregu, Bamir Topi dhe Astrit Patozi. Ndiqeni të plotë mendimin e zotërisë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha