Nutricionistja: Ja çfarë ndodh në trup nëse hiqni dorë nga sheqeri për vetëm 14 ditë

16 Qershor, 12:15

Pa e kuptuar dhe pa informacionin e duhur njerëzit po e vrasin trupin e tyre duke konsumuar sheqer, gjë që duhet reduktuar në mënyrë të menjëhershme, para se të jetë tepër vonë. Për të folur për këtë temë përmes një lidhje skype nga Gjermania, nutricionistja Ardiana Berisha shpjegoi arsyet dhe mënyrat se si të heqim dorë nga sheqeri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha