Ofertë nga Big Brother? Elga Harxhi, ish-miss Shqipëria në një lidhje skype nga Parisi rrëfen të rejat më të fundit në jetën e saj private

14 Mars, 13:15

Ish- Miss Shqipëria, Egla Harxhi në një lidhje skype nga Parisi na tregon më shumë për jetën e saj private si dhe projektet më të fundit. Egla mund të quhet padyshim vajza që mishëron të bukurën, femëroren dhe inteligjenten në një person të vetëm. Bukuroshja është diplomuar për arkitekturë dhe aktualisht ndodhet në Paris për të ndjekur këtë pasion të sajin.

Në fushën mediatike ajo shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes me natyrën e saj rebele dhe kontroverse…   

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha