Pa Gjurme gjen 26-vjeçarin Enea Lekaj/Shpërthen në lot kur dëgjon zerin e nënës

23 Qershor, 17:47 | Përditesimi i fundit: 2022-06-23 17:59:00

Pasditen e kësaj të enjte, ’Pa Gjurmë’ në Report Tv gjeti 26-vjeçarin vlonjat Enea Lekaj. I riu humbi kontaktet me familjen nga Holanda, më 31 maj të këtij viti. Pas investigimeve u mësua se i riu kishte përfunduar në burg me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Surpriza dhe emocione, teksa ’Pa Gjurmë’ realizon live komunikimin nënë e bir.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha