Pa Gjurme 'hyn' në burgun e Amsterdamit, gjen vlonjatin e humbur! Shpërthejnë në lot, nënë e bir komunikojnë live

23 Qershor, 18:54

Pasditen e kësaj të enjte, ’Pa Gjurmë’ në Report Tv gjeti 26-vjeçarin vlonjat Enea Lekaj. I riu humbi kontaktet me familjen nga Holanda, më 31 maj të këtij viti. Pas investigimeve u mësua se i riu kishte përfunduar në burg me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Surpriza dhe emocione, teksa ’Pa Gjurmë’ realizon live komunikimin nënë e bir.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha