Pa Gjurme i gjen nënën 31 vjecarit në Devoll, rrefen torturat nga babai

28 Shkurt 2020, 22:07 | Përditesimi i fundit: 2020-02-29 10:37:21

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha