Lulzim Basha dhe 2 kuvendet e PD

20 Nëntor, 14:26 | Përditesimi i fundit: 2021-11-21 07:02:45

Kryedemokrati Lulzim Basha theksoi në emisionin Pa Protokoll në Report Tv se do të vijojë të jetë kryetari i PD-së edhe pas 11 dhjetorit të Kuvendit të Berishës, ndërsa konfirmoi se demokratët do të festojnë ditën e themelimit të partisë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha