Paralajmërimi i FRIKSHËM i telefonuesit: Mund të vijë GRIPI që MBYT gjithë njerëzimin

6 Korrik, 10:12

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një i moshuar duke folur për temën e ditës tha se ekonomia është në situatë katastrofike dhe nuk e besonte COVID-in duke thënë se është grip si gjithë të tjetër. Por më pas zotëria bëri edhe një paralajmërim të frikshëm.

Programe të tjera

Shiko të gjitha