Parashikimi i horoskopit javor për datën 20 -26 Qershor nga astrologu Jorgo Pulla

20 Qershor, 11:35 | Përditesimi i fundit: 2022-06-20 13:44:14

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data  20 deri në 26 Qershor) duke parashikuar një javë të mirë për të gjitha shenjat.

“Kjo javë do të jetë shumë e mirë në përgjithësi për të gjitha shenjat dhe pa probleme. Do të jetë një javë ku gabimet e së shkuarës do të kenë mundësi të rregullohen. Ndryshime të mëdha me ndikime pozitive priten për të gjitha shenjat”

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha