Parashikimi i horoskopit javor për datën 30 Maj - 5 Qershor nga astrologu Jorgo Pulla

30 Maj, 10:54

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data 30 Maj  deri në 5 Qershor) ku sipas tij qershori do të jetë muaji i vendimeve dhe zgjidhjes së problemeve të mëparshme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha