PD e Alibeajt dhe koalicioni Meta-Berisha/ Gështenja: 90% e kandidatëve të dalë nga ‘Primaret’, të pranueshëm për ne! Blushi: Në 14 maj, fitore spektakolare

17 Mars, 22:28

Regjistrimi i PD-së së Alibeajt në zgjedhjet lokale të 14 majit dhe koalicioni Meta-Berisha nën siglën ‘Bashkë Fitojmë’ kanë qenë çështjet që kanë dominuar zhvillimet e fundit në politikën shqiptare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha