Për një javë u njohëm e u martuam… Sevim Arbana tregon historinë e saj të dashurisë

1 Prill, 21:55

Një e shtunë ndryshe këtë herë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Sevim Arbana tregon rritjen e saj me 2 motrat dhe nënën në një kohë të vështirë për familjen e saj. Si surprizë në fund vjen Rei Bezhani dhe Ermal Qori duke treguar njëri me simbolin e pentagramit dhe tjetri me atë të kohës pikat më të rëndësishme të jetës së tyre. Na ndiqni të shtunën, ora 21:00 në ekranin e Report tv për të kaluar një mbrëmje të mbushur plot emocione

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha