Plas mes telefonuesve direkt në emision: Mos ma shaj Gramoz Ruçin se do të padis

12 Korrik, 09:38

Një telefonues në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” në Report TV me moderator Besard Jacaj, iu përgjigj një parafolësi që u ndal tek e shkuara e Gramoz Ruçit. Ai e paralajmëroi qytetarin të mos e shajë më Gramoz Ruçin sepse do ta padisë. Debati i plotë…

Programe të tjera

Shiko të gjitha