Presidenti i ri, Qefalia në 'Pa Protokoll': Do votonim edhe një propozim të PD! S'po bëjmë lojë! Sula: Në krye të shtetit duhet një person apolitik, e mira të ishte grua

22 Prill, 22:44

Në 'Pa Protokoll' deputeti socialist Xhemal Qefalia, teksa tha se për maxhorancën, Presidenti i ri duhet të jetë i pavarur, mbi partitë dhe të ketë autoritet për të mbledhur forcat politike në raste krizash. Ai theksoi se thirrjet e PS për të negociuar me opozitën në zgjedhjen e Presidentit të ri, nuk janë lojëra.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha