Pse na zë ngërçi dhe si të veprojmë? Fizioterapistja jep këto këshilla

15 Qershor, 14:31

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, fizioterapistja Ledina Nikolla tregoi se përse na zë ngërci sidomos në plazh dhe si ta shmangim këtë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha