Qani Sadiku: Policia, uria dhe i ftohti, 3 armiqtë e mi në burg

23 Nëntor, 07:10

I dënuar përsëri, për ngjarjen e rëndë pasi sulmoi spiunin e tij ën Spaç, Qani Sadiku do e vijonte jetën si i burgosur i regjimit në burgun e Burrelit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha