‘Qenke ordiner ti...jam profesor unë’, plas sherri në ‘5 Pyetjet’! Kola: Më the Berisha ka dosje! Hoxha: Motra jote është me ne, është anti amerikane?

6 Mars, 22:33

‘Lufta’ mes dy PD-ve është transferuar mes dy përfaqësuesve të palëve te ‘5 pyetjet’ në Report Tv mes kandidatit të ‘Rithemelimit’ Indrit Hoxha dhe Vehap Kolës, anëtarit të Këshillit Kombëtar të PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha