Qytetarët pro dhe kundër hyrjes në Parlament të deputetëve të opozitës, ja argumentet e tyre…

9 Maj, 13:24

Disa nga telefonuesit që u bënë pjesë mëngjesin e sotëm e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhanë mendime të ndryshme për hyrjen apo jo të deputetëve të opozitës në Kuvend në legjislaturën e re. Ndjekim disa prej mendimeve të tyre…

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha