Qytetari flet për Dëshmitarët e Jeohvait dhe tregon detaje të padëgjuara më parë

5 Korrik, 12:35

Një telefonues në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” në Report TV me Besard Jacaj foli për ngjarjen e rëndë në kombinat ku vetëflijuan nënë e bijë në emër të ringjalljes, ndërsa vajza tjetër u gjet në gjendje të rëndë. Ai deklaroi se ky është një sekt i rrezikshëm që ka dalë kundër Vatikanit, ndërsa një tjetër qytetar tha se ata duhet të largohen nga Shqipëria. Ndiqni telefonatën…

Programe të tjera

Shiko të gjitha