Qytetari zbulon DETAJIN nga gjyqi i Tahirit dhe AKUZON: Llalla me 6 klasë e PASURI marramendëse

10 Korrik, 11:35

Një telefonues nga Cërriku mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u bëri thirrje shqiptarëve që të largohen pasi këtu nuk ka drejtësi. Zotëria duke folur në studio me Andi Kapxhiun zbuloi pasurinë e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe foli për një detaj në gjyqin ndaj Saimir Tahirit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha