Rama nga Elbasani thumbon Boçin: Artist që doli nga arkivat e Kinostudios, si Dhori i Korçës

29 Maj, 20:56 | Përditesimi i fundit: 2023-05-29 20:56:51

Nga Elbasani, në turin e tij të falënderimeve pas fitores së zgjedhjeve lokale të 14 majit, kryesocialisti Edi Rama tha se Partia Socialiste është e vetmja force që mund ta çojë vendin para. Për kryeministrin Edi Rama, pika e parë e programit të çdo partie është njerëzilliku dhe shërbimi ndaj qytetarëve.

 

Kategori të tjera

Shiko të gjitha