Receta e ditës - Albani gatuan me shefin Bledar Kola - Sallate me hurne e domate te thata dhe dromesa me ullinj e gjize / Pjesa e parë

21 Shkurt 2020, 11:04 | Përditesimi i fundit: 2020-02-23 12:30:26

Sallatë me hurmë dhe domate e thatë 
hurmë 
400 gr kungull 
100 gr domate e thatë 
vaj ulliri 
uthull molle 
kripë dhe piper i zi 
 

Programe të tjera

Shiko të gjitha