Ristani: PD në situatë të rrezikshme, nuk ringrihet pa largimin e kreut të PD-së dhe Berishës! Basha në korrupsion financiar me Ramën prej vitesh

10 Shtator, 22:27

Ish-anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Arben Ristani thotë se kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vepruar si hileqar në largimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar i PD-së. Ristani i ftuar në emisioni 'Pa Protokoll' në Report Tv theksoi se vendimi i Bashës është nul, pasi sipas tij nuk ka të drejtë që ta përjashtojë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha