Rithemelimi dhe PL sot sërish protestë para Bashkisë së Tiranës, PAMJE me dron

28 Maj, 11:38 | Përditesimi i fundit: 2024-05-28 11:43:30

TIRANË- Rithemelimi dhe Partia e Lirisë kanë thirrur protestën e radhës para Bashkisë së Tiranës. Leja për organizimin është marrë sërish nga "Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit" dhe pritet të nisë rreth orës 10:00.