Roli dhe funksioni i muskulit të shpirtit, lidhja e tij me ankthin dhe emocionet

15 Qershor, 14:29

Keni dëgjuar ndonjëherë për ‘muskulin e shpirtit’? Një muskul që ndodhet në zonën e vitheve dhe që ka një rëndësi të madhe për shumë funksione të organizimit por në të njëjtën kohë edhe për ankthin,stresin dhe emocionet e forta që krijohen. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, fizioterapistja Ledina Nikolla tregoi më tepër për ‘muskulin e shpirit’ përse quhet kështu dhe rëndësinë e tij në organizëm:

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha