Rrëfehet Rigelsa, prapaskenat e ‘Ferma Vip’ dhe roli në filmin Italian që pritet së shpejti në kinema

11 Prill, 13:57

Rigelsa Cybi, një talent i ri 27 vjeç, me origjinë nga Shqipëria por e rritur në Romë, fituese e ‘Miss Earth Albania’ në vitin 2022 dhe ‘Miss Bikini’, e dashuruar pas artit dhe aktrimit. Së fundmi Rigelsa ishte pjesë e formatit “Ferma Vip” ku u spikat në sfidat dhe në interaktivitetin e saj me banorët e tjerë. Në studion e “Rreze Dielli” Rigelsa na rrëfen eksperiencën e saj në fermë, marrëdhëniet me banonët e tjerë dhe pengun e saj më të madh… Gjithashtu mësojmë se së shpejti në kinematë Italiane do të shfaqet dhe filmi “La Pietra della Veggenza” ku pjesë e kastit të aktorëve më të famshëm italian është dhe Rigelsa. E apasionuar pas roleve aksion, Rigelsa shquhet për praninë e saj në skenë dhe përkushtimin ndaj ekselencës interpretuese.