Rritja e pagave dhe e gomoneve (10 prill 2023)

11 Prill, 07:06

Vendimi i Gjykatës së Arbitrazhit për italianin Francesco Becchetti, është cilësuar një betejë që do të vazhdojë nga Ministrja e Shtetit për Standardet dhe Shërbimet, Milva Ekonomi. E ftuar në ‘5 pyetjet’ nga gazetari Ilir Babaramo, Ekonomi është shprehur se po punojnë me një grup ekspertësh për këtë vendim Në një kohë kur 4 ish drejtues të UÇK-së, por gjykohen në Hagë, politologu Flamur Gashi thotë se duhet treguar shumë kujdes me deklaratat, pasi në vend që mund t’i ndihmojë në proces, mund t’i dëmtojë ato.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha