Sa kisha humbur bashkëshortin, zysh Bukuria: Diskutonin a do martohesha

4 Mars, 22:37

Një natë e paharrueshme kjo e sotmja në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Vetëmohim, do të ishte fjala përmbledhëse e gjithë sakrificës së mësuese Bukurie Kortoçit pas humbjes së bashkëshortit të saj në një ditë që gëzimi ishte i tejskajshëm. Përballë saj, e bija, Daniela, tashmë e rritur ndan kujtimet e 3 viteve me të atin dhe tregon forcën që i ka lënë ai deri në ditët e sotme. Një natë reflektimi, emocionesh të papërshkrueshme, dashuri dhe forcë e tejskajshme dhurohet për ju sonte në ekranin e Report tv, ora 21:00.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha