Sfidojnë terrenin e vështirë shkëmbor, dy të rinjtë nga Kosova ngjisin majën e Çikës me motorë

9 Korrik, 18:19 | Përditesimi i fundit: 2021-07-12 17:34:36

Luan Shala dhe Agron Kelmendi, dy të rinj nga Suhareka e Kosovës, pjesë e grupit Motocross Theranda, grup të apasionuarisht pas motorëve që ngjisin majat e maleve, kanë ngjitur sot majën  e Çikës në Vlorë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha