Shkodër, kërkohet gjetja e vendvarrimeve të të zhdukurve në komunizëm! I pranishëm në aktivitet ambasadori i OSBE, Del Monaco

29 Maj, 09:30

Një aktivitet që synon ndërgjegjësimin dhe adresimin e çështjeve për të zhdukurit në komunizëm u zhvillua në Shkodër, ku mori pjesë edhe ambasadori i OSBE. Del Monaco tha se duhen ndërmarrë veprime konkrete për gjetjen e eshtrave të të pushkatuarve  në regjimin komunist.

Foto Kryesore

Ngarkoni foto nga desktop

Zgjidh një foto nga serveri

 Foto te perpunuar  Foto bruto

Përmasat e sugjeruara për imazhin janë 780x440


terrorizemkosovatiranagrabitjeBalla

  •  

Plotëso taget e fotos


Kategoria

Zgjedhjet 2021Pa gjurmëTiranaLifestyleAnalizaDrejt PunësArkivaProgrameDossierMediaSpecialeLajme të miraHoroskopiVIP & SpektakëlShëndetiKulturaIntervistaKosova & RajoniSocialeEkonomiPolitikëKryesoreEmisioneVideo ZoneNë LibrariMirëdita mësueseReceta GatimiAktualitetSportBota

Programi

Në pritje të 25 prillitRubrika "Në Librari"SpecialeDokumentarEdicioni informativ i lajmeveStudio LiveSot, live në Shqipëri!Shtypi i ditës dhe ju112Pa ProtokollVeri-jugPa gjurmëDosja KTë gatuajmë me znj.Vjollca Rreze DiellRepolitix5 Pyetje nga Babaramo

Video i emisionit te plote

 

Shfaq në rezultatet e kërkimit

 

 Publiko  Ruaj si draft  Anulo

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha