Shkon në shtrat me kushëririn, nëna kap mat vajzën/Largohet e mitura nga banesa,dyshohet se…

27 Qershor, 18:02

 

Një rast urgjent u denoncua pasditen e kësaj të hëne në emisionin 'Pa Gjurmë' në Report Tv. Bëhet fjalë për 15-vjeçaren nga Mamurrasi Ornela Maxharri, e cila rezulton e zhdukur prej datës 22 janar të këtij viti. E përlotur nëna e adoleshentes, Liljana Maxharri rrëfeu për detajet e largimit të së bijës nga banesa dhe dyshimin se ajo shfrytëzohet për trafik të lëndëve narkotike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha