“Shpërthen” beratasi: Erdhën me opinga me tela e u bënë miliarderë e me vila, arrestoni politikanët

9 Qershor, 09:25 | Përditesimi i fundit: 2021-06-09 10:07:29

Nuk u përmbajt një zotëri nga Berati që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai “shpërtheu” kundër klasës politike kur tha se nga fshatarë u bënë me vila dhe pasuri e kërkoi arrestimin e zyrtarëve e ish-zyrtarëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha