Shpjegimi epik i qytetarit për votat e pavlefshme: Numrat dhe plusin e dimë, refuzuan politikën qorre

11 Maj, 11:15

Një shpjegim epik bëri një i moshuar për votat e pavlefshme në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se shqiptarët nuk janë analfabet dhe e dimë plusin dhe numrat por e kanë bërë qëllimisht pasi kanë dashur të refuzojnë politikën qorre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha