Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 10 Qershor 2021

10 Qershor, 08:58 | Përditesimi i fundit: 2021-06-10 09:12:50

Titujt e gazetave për sot, nga për herë të parë në 30 vite PS shkarkon Presidentin te Kuvendi shkarkon me 104 vota Ilir Metën e deri tek edhe fajtor edhe budalla

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha