“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 10 maj 2021, PD do përsëritje zgjedhjesh në 9 qarqe?

10 Maj, 09:46 | Përditesimi i fundit: 2021-05-10 09:46:58

Diskutime ,debate dhe mesazhe. Telefonuesit komentojnë kërkesën e PD-së për përsëritjen e zgjedhjeve në qarqet ku ka humbur

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha