'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun 13 maj 2021, atentate dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar?

13 Maj, 11:19

Diskutime për atentatet mafioze dhe vrasjet e ditëve të fundit. Telefonuesit flasin edhe nëse ata vetë ndihen apo jo të rrezikuar

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha